Inzerce

ve Žlutickém zpravodaji

Inzerce/reklama je ve zpravodaji zveřejňována za úplatu (výjimkou je řádková inzerce pro občany Žlutic – do pěti řádků zdarma, dále oznámení do společenské rubriky, např. poděkování, vzpomínky na zemřelé, gratulace a jiný text do pěti řádků).

Za obsah inzerátu odpovídá inzerent ve smyslu obecně platných předpisů. Redakce si vyhrazuje právo nezveřejnit inzerát s hanlivým, politickým či diskriminačním obsahem.

Inzerce se přijímá prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na mailové adrese: podatelna@zlutice.cz. V listinné podobě lze podat inzerát také osobně v sekretariátu Městského úřadu Žlutice. Termín pro dodání podkladů pro inzerci je do 15. dne v měsíci, pozdější termín je možný jen na základě domluvy!

Ceník řádkové inzerce

Cena za řádek: 60 Kč, pro občany Žlutic 5 řádů zdarma.

Ceník plošné inzerce (cena vč. DPH)

1 strana:          3.000 Kč

1/2 strany:       1.500 Kč

1/3 strany:       1.000 Kč

1/4 strany:          750 Kč

1/8 strany:          375 Kč

1/6 strany:          500 Kč         Jiné formáty dle dohody a prostoru, který je k dispozici.

Ukázky možných formátů plošné inzerce

Ukázky formátů inzerce

Poptat inzerci